18 Mart 2018 |

BIST100
DOLAR
EURO
ALTIN
GBP

Şendağ Başarıdan Başarıya Koşuyor

Acıbadem Adana Hastanesi Direktör Asistanı Şendağ Durmaz Fashion VIP Dergisi’nin 5. kuruluş yıl dönümü kapsamında yılın başarı ödülüne layık görüldü.

İstanbul, Adana, Mersin, Hatay ve Gaziantep’te yayın yayan Fashion VIP Dergisi tarafından 5. kuruluş yıl dönümü kapsamında ‘Yılın Şıkları’ ve Yılın Başarılıları töreni 20 Mayıs akşamı Hiltonsa Adana Oteli’nde sahiplerini buldu. Şıklar jüri üyeleri tarafından seçilirken yılın başarılı ödülünü alan 8 kişi bir yıl boyunca gazete ve televizyonlardan takip edilerek bu ödüle layık görüldü.

Dergi 21 kişiye yılın şık erkeği, yılın şık kadını ve yılın şık çocuğu ödülü verirken 8 kişiye de yılın başarı ödülü verdi. Yılın başarı ödülüne layık görülenlerden biri de Adana Acıbadem Hastanesi Direktör Asistanı Şendağ Durmaz oldu. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Konsolosu Ayşe Volkan İnanıroğlu’nun elinden ödülünü alan Durmaz geçtiğimiz yıllarda da, Adana’da 5 başarılı bir kadından biri seçilmiş, fotoğraf sergisi yayınlanmış, en hızlı gelişim gösteren pilot seçildi. Ayrıca Durmaz, 2014-2015 yıllarında Türkiye Şirketler Futbol Ligi’nin yapmış olduğu turnuvada Acıbadem Adana Hastanesi Futbol Takımının teknik direkörlüğü yapmış ve turnuvanın tek kadın teknik direktörü olarak finale kalıp büyük bir başarı elde etmişti. Durmaz, direktör asistanlığı yanı sıra Türkiye Otomobil Sporları Adana İl Temsilciliği, Adana Karting Spor Kulübü Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyor.

Durmaz, başarısının sırrının çok çalışmak olduğunu kendisini ödüle layık gören dergi yönetimine teşekkür ettiğini söyledi. – ADANA

Kategorisine Son Eklenen Haberler

Son Dakika Haberleri

Tümü

Video Galeri

Tümü